פוסטים נוספים:

איך לסחור במטבעות וירטואלים

לאחר משיכת הכספים מחשבונך, ניתן להשתמש בהם למסחר בחוזים עתידיים, לרבות עתידי ביטקוין. כדי להשקיע או לסחור בביטקוין עצמו, יש צורך בחשבון עם בורסה, ומומלצים שיטות אחסון בטוחות נוספות. קניית חשבון בבורסה היא כל מה שאתה צריך כדי לקנות ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ישנם צעדים אחרים שכדאי לך לקחת בחשבון לביטחון רב יותר.

ארנק ביטקוין או cryptocurrency הם מקום לאחסן נכסים דיגיטליים

ניתן להשתמש בארנקים בכדי להשיג כמויות קטנות של מטבעות קריפטוגרפיים או מטבעות קריפטוגרפיים שניתן לסחור בהם בבורסה. הם מיועדים להשקעות מאובטחות לטווח ארוך, ולא ניתן למכור או לסחור בביטקוינים המאוחסנים בדרך זו.

כדי לקנות ביטקוין, אתה צריך ארנק דיגיטלי, מסמכי זיהוי אישיים, חיבור אינטרנט מאובטח, מטבע קריפטוגרפי ואמצעי תשלום כלשהו. חברות העוסקות במטבעות וירטואליים (מטבעות קריפטוגרפיים או נכסים דיגיטליים) צריכות להיות מודעות לדרישות הרגולציה והרישוי האפשריות. חלק מהפלטפורמות מגבילות את מספר הנכסים הווירטואליים שהם מציגים על ידי הצעת מסחר בביטקוין בלבד, בעוד שאחרות מציגות עשרות נכסים וירטואליים ומציעות מאות זיווגים פוטנציאליים למסחר.

בעוד שהבורסות המסורתיות מפרסמות דמי חליפין

פלטפורמות המסחר בנכסים וירטואליים אינן חושפות שכר עבור רישום מטבעות וירטואליים. מכיני ההחזרות צריכים להיות מודעים לשיטות החשבונאיות של חילופי צד שלישי בעת דיווח על עסקאות עם מטבעות וירטואליים ללקוחות. רווחים והפסדים החייבים במס במס במטבעות וירטואליים נקבעים בחלקם על פי שער החליפין שנתן חילופי הצד השלישי כפי שהוא נקבע על פי הביקוש וההיצע בשוק.

לאחר שהקמת חשבון בבורסה

תוכל להעביר כסף אמיתי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין ואת'רום. Coinbase היא אחת ממרכזי הקריפטו הפופולאריים שבהם ניתן ליצור ארנק לרכישה ולמכירה של ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים. קיימות בורסות שוק אפור למטבעות כאלה ולנכסים וירטואליים אחרים, אך בניגוד לנכסים אמיתיים, חל איסור על חילופי דברים לתמרן את תנאי השימוש.

Coinbase

היא פלטפורמת קריפטו מיוחדת המאפשרת לסחור במטבעות דיגיטליים כגון Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- Bitcoin Cash. אם תבחר בבורסה עם אפשרויות תשלום משויכות, תוכל לרכוש גם ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים. טריידסטיישן מציעה מסחר בחמישה מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, ביטקוין קאש ואת'רום.

ניתן לסחור במטבעות וירטואליים אחרים כמו ביטקוין ואת'ריום על ידי בורסות של צד שלישי כגון Coinbase ופלטפורמת המסחר הספקולטיבי שלה (GDAX) הממירה מטבעות אמיתיים לשירותים וסחורות בעולם הפתוח

כמה חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מוגבלים למטבעות דיגיטליים, כך שאם אתה הבעלים של מטבע דיגיטלי וקונה מספר ביטקוין או עתידי ביטקוין, תוכל לעשות זאת באמצעות מתווך כללי. תכונה נוספת המבדילה את המסחר במטבעות וירטואליים משווקי ניירות ערך וסחורות מסורתיים היא שבעלי ועובדי פלטפורמת מסחר בנכסים וירטואליים יכולים לסחור ישירות בפלטפורמה.

בניגוד למסחר במניות

המתקיים באמצעות חשבון תיווך, ארנקים וירטואליים ממוקמים בבורסה של צד שלישי או במכשיר האלקטרוני של הסוחר. בורסות מטבעות קריפטוגרפיים כגון בורסות ובורסות מטבע חוץ בשדות תעופה זרים הן מקומות שבהם אנשים יכולים להחליף מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים במטבעות פיאט כגון הדולר האמריקאי. כדי לגשת למגוון רחב של מטבעות, סוחרים ומשקיעים יכולים להשתמש ביותר מבורסה אחת – למשל קניית ביטקוין ב- Coinbase או Coinbase Pro עם דולר, שליחת ביטקוין ל- Binance תמורת מטבעות אחרים, ולאחר מכן המרתו ולאחר מכן מכירתו בבורסה כאשר הושלם.

אם אתה רציני בנוגע למסחר בקריפטו ורוצה גישה לכל המטבעות שיש לו להציע

תוכל להירשם לפלטפורמה המאפשרת לך לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים כגון ארנק Coinbase, ביטרקס, בינאנס או קראקן. , או שתוכל למצוא פתרון אחר כגון ארנק ששומר על המטבעות שלך כגון טרזור. הם חייבים להחליף מטבע אמיתי במטבעות קריפטוגרפיים כדי לגשת לסחורות ולשירותים שחברות אלה מציעות. גיחה ראשונה טובה להשקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא כאשר אתה רוצה להחליף דולר בביטקוין בבורסה כמו Coinbase Pro.

מטבעות וירטואליים

כולל קריפטו כגון ביטקוין וליטקוין, אינם מהווים מטבע חוקי ואינם מונפקים על ידי כל בנק מרכזי או סוכנות ממשלתית או נתמכים. מטבעות וירטואליים מבוזרים; ביטקוין, למשל, הוא מטבע קריפטוגרפי. מנהלי מערכת ומחליפים שמקבלים ומעבירים מטבעות וירטואליים הניתנים להמרה וקונים או מוכרים אותם מכל סיבה שהיא הם משדרי כסף לפי תקנה פדרלית 1 לחברות שירותי כסף רשומים (MSB).

בהוראה 2018 /843 הגדירו הפרלמנט האירופי והמועצה את המונח "מטבע וירטואלי" כייצוג דיגיטלי של ערך שאינו מונפק או מובטח על ידי בנק מרכזי או רשות

אינו מקושר למטבע מבוסס, אינו בעלי מעמד חוקי של מטבע או כסף והוא מתקבל כאמצעי חליפין, העברה או סחר על ידי אנשים טבעיים או משפטיים. ייעוץ לקוחות מטבעות וירטואליים מטבעות וירטואליים הם ייצוגים של ערך דיגיטלי המתפקדים כאמצעי חליפין או כיחידת חשבונית או מאגר ערך, אך אין להם מעמד של מכרז חוקי. מטבעות קריפטוגרפיים (מטבעות קריפטוגרפיים) הוא מטבע דיגיטלי שניתן לרכוש בו מוצרים ושירותים באמצעות רישום מקוון לאבטחת עסקאות מקוונות, עם הצפנה חזקה.

במאי 2014 הזהירה רשות ניירות ערך האמריקאית מפני הסכנות של ביטקוין ומטבעות וירטואליים אחרים

בעוד שחלקם רואים מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין כמטבע העתידי, יש לציין כי מטבעות זקוקים ליציבות עבור סוחרים וצרכנים כדי לקבוע מחיר הוגן עבור סחורות.