פוסטים נוספים:

איך מוצאים מניות קריפטו טובות

כיצד למצוא מניות קריפטו טובות בשנת 2018

אני בטוח שמאז 2017 קהילת המסחר בקריפטו עברה תקופה של צמיחה מאסיבית בזכות כולכם. בסופו של דבר, כולם רוצים להשיג קצת רווחים בזמן שהשוק יורד. עם זאת, חשוב ביותר לזכור את יעדי ההשקעה לטווח הארוך.

בסופו של דבר, עליך להחזיק במניות קריפטו המבוססות על הביצועים ארוכי הטווח של שוק הקריפטו, כמו גם על יסודות החברה. בדיוק על זה אני עומד לדבר היום.

המטרה שלי היא להראות לך כיצד למצוא את מניות הקריפטו הטובות ביותר, והיכן תוכל למצוא אותן.

לפני שנלך ליסודות אני צריך להציג כמה מונחים. רובם מסבירים את עצמם, אבל אני רוצה לתת דוגמאות כדי להבהיר אותן ותמציתיות.

מגמות בולריות ודוביות

נתחיל עם המונח-"מגמות שוריות".

אם אתה חושב על שור כחיה, אתה עשוי להבין כיצד פועלות מגמות שוריות.

למשל, אני רואה נטייה חיובית שמתרחשת כרגע. נניח שהייתי רוצה לקנות Ripple XRP במחיר של 2,6 $, בזמן שאתה אומר שזה יגיע להתנגדות של 3,5 $. התגובה הראשונה שלי היא למכור. אתה טועה וקונה את המטבע תמורת 2,8 דולר.

הדבר הראשון שקרה

הוא שאני מוכר את העמדה שלי ברווח של 600 $. הדבר השני שקורה הוא שאנחנו מוכרים את Ripple XRP. לאחר מכן, אתה לוקח את הרווחים שלך כפי שאתה רואה את המטבע עולה גבוה יותר. בסופו של דבר כשהמטבע עולה במספר נקודות אתה מוכר בהפסד. יש את הרווח שלך ויש את ההפסד שלך.

הבעיה היא שלא שקלתי את העובדה שהרבה אנשים קונים מוקדם מדי עם הרווחים שלהם מ- Ripple XRP או מטבעות אחרים גם כן. כתוצאה מכך המחיר יורד משמעותית.

אבל מה אתה יכול לעשות כדי להימנע מבעיה זו בעתיד?

הייתי ממליץ לך לקנות עמדה בביטקוין כדי לייצב את מגמת השור בצורה יעילה.

זוהי נקודת המבט שלי כסוחר וכמי שרוצה להרוויח כסף באמצעות מטבע קריפטוגרפי. אנסה להסביר זאת מבלי להיכנס לעגה הטכנית מכיוון שזו אינה המומחיות שלי.

כמתחיל ל