פוסטים נוספים:

איך משקיעים במטבעות דיגיטליים

מטבע קריפטוגרפי (או מטבע קריפטוגרפי) הוא מטבע דיגיטלי המשמש לרכישת סחורות ושירותים באמצעות רישום מקוון עם הצפנה חזקה לאבטחת עסקאות מקוונות. מטבעות קריפטוגרפיים ומטבעות קריפטוגרפיים מתייחסים לקריפטוגרפיה המורכבת המאפשרת יצירה ועיבוד של מטבעות דיגיטליים ועסקאותיהם במערכת מבוזרת.

בהתאם למטבע המטבע

אתה יכול להחליף מטבע קריפטוגרפי אחד בכסף פיאט (דולר אמריקאי) עם מטבע קריפטוגרפי אחר או להיפך. מטבעות קריפטוגרפיים הם נכסים דיגיטליים שאנשים יכולים להשתמש בהם כדי להשקיע ולקנות. אתה יכול להחליף מטבע אמיתי (דולר) כדי לקנות מטבעות או אסימונים של מטבע קריפטוגרפי ספציפי.

לאחר שהקמת חשבון בבורסה

תוכל להעביר כסף אמיתי לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין ואת'רום. אתה יכול גם לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמות הבורסה באמצעות כסף מסורתי. Coinbase היא אחת מבורסות הקריפטו הפופולריות ביותר בהן תוכלו ליצור ארנק לרכישה או מכירה של ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

פלטפורמות דיגיטליות כמו Coinbase ורובינהוד הקלו גם על אנשים להשקיע בקריפטו פופולרי כמו ביטקוין

במהלך השנה האחרונה, שירותי תשלום כגון PayPal Cash ואפליקציות כגון Venmo הרחיבו את אפשרויות התשלום המקובלות שלהם כדי לאפשר לך לקנות, למכור ולהחזיק מטבעות קריפטוגרפיים מעבר לביטקוין.

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מאפשרים לך לרכוש מטבעות כגון ביטקוין ואת'ריום באמצעות כרטיס חיוב

אתה יכול גם לרכוש שברים מהמטבע הקריפטוגרפי במרבית הבורסות והברוקרים, מה שמאפשר לך לקנות חלק קטן ממחירו של אסימון כמו ביטקוין או את'ריום, שיכול להיות בבעלות של עשרות אלפי דולרים.

בכל הנוגע לרכישה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים

יש לך מגוון אפשרויות כגון בורסות מטבעות קריפטוגרפיים, תיווך מקוון ושירותי תשלום. כמה מתווכים מקוונים מציעים אופציות לרכישה ולמכירה של מטבעות קריפטו שנוטים לספק עלויות מסחר נמוכות יותר וכמה תכונות קריפטו, לצד נכסים אחרים כגון מניות, אגרות חוב ותעודות סל. כספים, השקעות ונאמנות שבאים במגע עם מטבעות קריפטוגרפיים הם צורת השקעה פחות מסוכנת מאשר רכישת המטבעות עצמם.

כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, עליך לבחור ברוקר או בורסת מטבעות קריפטוגרפיים. לאחר פתיחת חשבון, תוכל להעביר כסף לחשבון מסחר במטבעות קריפטוגרפיים לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. כדי לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, אתה צריך ארנק, אפליקציה מקוונת שמחזיקה את המטבע שלך.

אלפי מטבעות קריפטוגרפיים נמצאים במחזור ליצירת מטבע דיגיטלי בכל עת

ישנם מאות מטבעות קריפטו לבחירה, החל משמות ידועים כמו ביטקוין ואת'ריום ועד לקריפטו מטשטש כמו תטא, דלק וחול. אם אתה חושב להוסיף מטבעות קריפטוגרפיים לתיק ההשקעות שלך כמו Bitcoin, Ether ו- Dogecoin, יש לך כמה אפשרויות לבחירה.

מטבע קריפטוגרפי

הוא סוג של מטבע דיגיטלי המאפשר לך לבצע תשלומים מקוונים לאנשים ועסקים אחרים מבלי לעבור דרך בנק צד שלישי. שלא כמו כסף פיזי, שניתן לייצא ולהחליף אותו בעולם האמיתי, מטבעות קריפטוגרפיים קיימים רק כערכים דיגיטליים במאגר מידע מקוון המתארים עסקה מסוימת.

כאשר אתה קונה מטבעות קריפטוגרפיים

הם מאוחסנים בארנקים מה שנקרא מחובר לבורסה. בארנק דיגיטלי אתה יכול לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים בבורסה או בארנק דיגיטלי (למשל, אחד ממטבעות הקריפטו שנדונו בערך הבלוג שלנו ארנק מטבעות לבחירה).

אינך צריך לדאוג להחלפת מטבע פיאט למטבעות קריפטו תוך שמירה על ארנק דיגיטלי. בתיאוריה, אין צורך לדאוג להחלפה, מכיוון שניתן לאחסן מטבע פיאט ומטבע קריפטוגרפי בארנקים דיגיטליים.

הדרך הקלה ביותר להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים

היא רכישת מטבעות קריפטוגרפיים על ידי רכישת מניות בחברות בעלות נתח פיננסי בעתיד טכנולוגיית הקריפטו והבלוקצ'יין. מסחר במניות בחברות מבוססות פחות מסוכן מאשר השקעה במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין. אם אתם משקיעים בחברות עם מוצרים או שירותים מוחשיים הכפופים לפיקוח רגולטורי ורוצים לחשוף את עצמם לשוק הקריפטו, תוכלו לרכוש מניות בחברה שמשתמשת או מחזיקה במטבעות קריפטוגרפיים או בבלוקצ'יין שמניע אותם.

בורסות ונגזרות שנקבעו בשם מטבעות קריפטו העניקו לגיטימציה נוספת לפלטפורמות הביטקוין והקריפטו כגון Ethereum

ויצרו הזדמנות לבעלי מטבעות דיגיטליים ואנשים פרטיים לקבל מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום, ובכך הפחיתו את הסיכון לשינויי מחירים. במטבעות קריפטוגרפיים.

מטבעות הקריפטו הזמינים ב- Robinhood כוללים Bitcoin

Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ו- Dogecoin. Coinbase ו- Binance טוענים כי הם הדרך הקלה והמהירה ביותר עבור משתמשים חדשים לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים שונים כגון ביטקוין. כמה מכם אולי שמעו על הצעות מטבעות ראשונות (ICOs) שבהן המשקיעים קונים מטבעות קריפטוגרפיים (מה שנקרא אסימונים) בתמורה למטבעות קריפטו חדשים או סטארט-אפים מפתחים מטבעות משלהם למכירה למשקיעים.

תלוי בבורסה

המתווך ואמצעי התשלום שלך ייתכן שיהיה עליך להמתין מספר ימים לפני שתשתמש בכסף שהפקדת לרכישת המטבע. זו הדרך הזולה והנוחה ביותר להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים אם אתם מתכננים להחזיק אותם כהשקעה ולא כאמצעי חליפין. הם חייבים להחליף מטבע אמיתי במטבע המטבע כדי לקבל גישה לסחורות ולשירותים של החברה.

אני יודע איך נשמע קריפטו

והוא קיים כמטבע דיגיטלי מודרני בצורה כזו או אחרת במשך שנים. במהלך השנים, מאות מטבעות קריפטוגרפיים נוספים הגיעו והלכו, כאשר הביטקוין הפך למטבע ברירת המחדל. כשאני מסתכל על מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין כמטבע העתידי, יש לציין כי מטבע זקוק ליציבות כדי לאפשר לסוחרים ולצרכנים לקבוע מחיר הוגן עבור סחורות.

בניגוד למטבעות מסורתיים אחרים, ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים אינם נתמכים כלל על ידי ממשלה או בנק מרכזי, כלומר, הם אינם נתמכים על ידי מטבעות אחרים.

בשנת 2018

הפריחה במחירי הקריפטו הייתה כוח מניע מאחורי עליית מחירי המניות של Nvidia ו- AMD, מכיוון שכורי מטבעות דיגיטליים-אנשים שמשתמשים במחשבים שלהם ליצירת נכסים דיגיטליים חדשים-היו נואשים לרכוש מעבדי GPU לעשות בדיוק את זה. ככל שהביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים צברו ערך, הם משכו משקיעים חדשים והמחירים זינקו.