פוסטים נוספים:

ביטקוין למכירה

לפני שתוכל ליצור חשבון בבורסה, עליך להיות מסוגל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ישנם צעדים אחרים שכדאי לך לקחת בחשבון לביטחון רב יותר. לקריפטו שבו אתה משתמש צריך להיות ארנק ביטקוין משולב, או לפחות שותף מועדף שבעזרתו תוכל להחזיק את הביטקוין שלך. וודא שבמרכז שלך יש ארנק ביטקוין המשולב בפלטפורמה שלו אם לא וכי תצטרך למצוא אותו בעצמך.

אם אתה רוצה לשמור את המטבע המטבע שלך בארנק אחר, עליך למכור את אחזקותיך ולקנות בחזרה לבורסה אחרת. בחר בורסה בה תוכל להפקיד את חשבונך כדי שתוכל להתחיל להשקיע בביטקוין.

במקרים רבים, בורסות מכילות חשבון ארנק להחזקת המטבע שלך. ביטקוין גם מאפשר לך להשתמש בארנק חיצוני בבורסה. אתה יכול להשתמש בבורסה מרכזית או באפליקציה לנייד של הבורסה כדי להחזיק ביטקוין על שמך.

משתמשים רבים מעדיפים להעביר ולאחסן את הביטקוין שלהם עם צד שלישי שיכול להוריד ולהשתמש בהם בחינם

ארנק לוהט הוא עסקת ביטקוין שמפעילה של בורסה סומכת עליה בענן ושאפשר לגשת אליה באמצעות אפליקציה במחשב או בדפדפן באינטרנט. בורסת המסחר אליה אתה מצטרף מציעה ארנק ביטקוין בחינם בו נשמרות הרכישות שלך.

אם אתה קונה ביטקוין ברוב הבורסות

יש לך גם אפשרות להעביר את המטבעות שלך לארנק ביטקוין. קשר חשבון בנק לארנק שלך: אתה יכול לקנות ולמכור ביטקוין על ידי הפקדתו בחשבון הבנק שלך. אם תבחר בבורסה עם אפשרויות תשלום נלוות, תוכל גם לקנות ביטקוין עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

רכישת ביטקוין הופכת קלה יותר מיום ליום כאשר הלגיטימיות של הבורסות והארנקים גדלה באופן אקספוננציאלי. המטבע הקריפטו הפופולרי ביותר בעולם, ביטקוין, הופך להיות קל יותר לרכישה מדי יום ככל שהלגיטימיות של הארנקים גדלה.

Coinbase מאפשר לך לקנות, לאחסן ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים כגון Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ורבים אחרים באמצעות האפליקציה והפלטפורמה הפשוטה והרשת שלה.

עם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים כמו Coinbase וכמה ברוקרים מסורתיים כמו רוביהוד

אתה יכול להשקיע בביטקוין באופן מיידי. כנסו את ארנק הביטקוין שלכם לבורסת הביטקוין לבחירתכם השלב האחרון הוא פשוט: החליטו כמה ביטקוין אתם רוצים לקנות.

אם אתה מוכן למכור ביטקוין תוכל לעשות זאת במגוון דרכים

כולל חילופי מטבעות מקוונים, אתרי עסקאות עמית לעמית (P2P) וכספומטים ביטקוין. כדי לקנות ביטקוין או כל מטבע קריפטוגרפי אחר, אתה צריך בורסת מטבעות קריפטוגרפיים שבה קונים ומוכרים נפגשים תמורת דולרים או מטבעות. כל בורסת ביטקוין משתמשת בפלטפורמת תמחור משלה כדי לפתות אותך לאחת מהבורסות שלה.

כאשר אתה קונה ביטקוין משירות המרת מטבע חוץ, אתה מתקשר עם חברה מוסדרת. במקרה זה, הבורסה נסחרת בשמך ואינה מספקת את הביטקוין לארנק דיגיטלי חיצוני. במקרה של מכירת ביטקוין, בורסה פועלת כמתווכת ומחזיקה בכספי המוכרים והקונים.

פלטפורמות ומקומות לרכישת ביטקוין כוללים ספקי ארנקים דיגיטליים

בורסות נקודה ריכוזיות, דלפקי OTC, שירותי החלפת OTC פרטיים המשמשים אנשים פרטיים בעלי ערך נטו, שווקים עמיתיים ואפליקציות תשלום כגון PayPal. בורסות רבות התומכות בביטקוין תומכות גם במטבעות קריפטוגרפיים דיגיטליים אחרים. כך או אחרת, ישנן מספר פלטפורמות ומוצרים מיוחדים בבורסות קריפטוגרפי מכובדות המאפשרות להחליף ביטקוין במזומן או להיפך.

PayPal הכריזה היום על השקת שירות חדש המאפשר ללקוחות לבחור בין ארבעה סוגים של מטבעות קריפטוגרפיים כולל ביטקוין, את'ריום, ליטקוין ו ביטקוין מזומן בארה"ב, אותם ניתן לרכוש מחשבון בנק מצורף או כרטיס חיוב.

לאחר יצירת חשבון

משתמשים יכולים לבקש לקנות או למכור ביטקוין, המכיל מידע אודות אמצעי התשלום והמחיר. לאחר שתחליט שאתה מוכן למכור את הביטקוין שלך, תוכל לבצע הזמנת מכירה בבורסה שלך, בדיוק כפי שהיית עושה אם קנית את ה- BTC שלך. אם כבר יש לך חשבון בבורסה, העבר את הביטקוין שלך לבורסה זו, ואם יש לך חשבון אחר עם ביטקוין, שלח הזמנת מכירה המציינת את סוג המטבע שברצונך להחליף, סכומו ומחירו ליחידה. מבוקש.

רוב הבורסות מציעות סוגי הזמנות שונות, כך שאם תחליט למכור ביטקוין לאחר שהגיע למחיר מסוים, תוכל לבצע הזמנה ולהתחיל משם.

בשיטה זו

הביטקוין שאתה קונה מוחזק על ידי בורסת המטבעות מטעמך. המשמעות היא שאתה מקבל את הביטקוין שלך מבלי לחכות שצד שלישי, כגון בורסה מרכזית, יאשר את העסקה. בעת משיכת ביטקוין מהבורסה, אתה כפוף למדיניות המשיכה והעמלות של הבורסה.

כדי לקנות ביטקוין, אתה צריך ארנק דיגיטלי, מסמכי זיהוי אישיים, חיבור אינטרנט מאובטח, מטבע קריפטוגרפי ואמצעי תשלום כלשהו. המכירה האישית של ביטקוין דורשת ממך להבין כיצד פועלת שליחת ביטקוין, על איזו פלטפורמת ארנק קריפטו אתה מחזיק את כספך (למשל, כיצד אתה מחזיק את כספך בבורסה).

לרוב בורסות הביטקוין peer-to-peer יש מערכות מוניטין מובנות

המצביעות על כך שהם עוקבים אחר ומציגים היסטוריית מסחר של המשתמשים שלהם. ישנם מספר גורמים, כולל ההיסטוריה של שוק המניות, סקירות של לקוחות, עמלות, חוזק ומאפיינים של ארנקים דיגיטליים והמהירות שבה אתה יכול לקנות ביטקוין. כאשר אתה קונה או מוכר מטבעות קריפטוגרפיים, אנו חושפים את שער החליפין והעמלות שתחויב עבור כל עסקה.