פוסטים נוספים:

ביטקוין קאש

Bitcoin Cash נסחר בבורסות מטבעות דיגיטליים כגון Bitstamp, [30] Coinbase, [31] Gemini, [32] Kraken, [33] Bitfinex ו- Shapeshift, שכולן משתמשות בשם Bitcoin (BCH) כסמל סימון עבור מטבע מוצפן. Bitcoin Cash הוא הסחה דומה של Bitcoin מכיוון שהוא מגדיל את גודל הבלוק, מה שהופך אותו לסיכוי גבוה יותר לשמש כמערכת תשלומים מאשר מערכת שמירה על ערך כמו ביטקוין. הווידג'ט הבא מכיל מחירים חיים של Bitcoin Cash ונתוני שוק שימושיים אחרים, כולל שווי שוק, נפח מסחר, שינויים יומיים, שבועיים וחודשיים, היצע כולל ומחירים גבוהים ונמוכים.

ביטקוין קאש

היא מערכת מזומנים אלקטרוניים עמיתיים שמטרתה להפוך לכסף עולמי מוצק באמצעות תשלומים מהירים יותר, מיקרו-עמלות, הגנת נתונים, יכולת עסקה גבוהה יותר וחסימות גדולות יותר. הביטקוין היה הקריפטו הראשון שהוצג בשנת 2009 על ידי שם בדוי בשם Satoshi Nakomoto. מחיר הביטקוין השתנה בשנה האחרונה משפל של כ -10,000 דולר למטבע לשיא של יותר מ -60 אלף דולר.

הייעוד שלהם

הוא ליצור מערכת מזומנים עמיתיים לעמיתים עם בלוקים גדולים יותר כדי להגדיל את תפוקת העסקאות ולהפחית עמלות. עבור עסקאות מהירות יותר, הוא משתמש בבלוקים גדולים יותר, כך שכורים יכולים לעבד מספר עסקאות גבוה יותר המאפשרים עיבוד ואימות עסקאות מהיר ואמין יותר למשתמשים. גודל הבלוק הקטן יותר אומר שבלוקצ'יין המזומנים של ביטקוין, שהתזה העיקרית שלו היא לאפשר יותר עסקאות בבלוקים גדולים יותר, ניתן לבחון מהר יותר.

Bitcoin Cash מציע לפתור את המצב הזה על ידי הגדלת גודל הבלוקים עד 32MB

מה שמאפשר לעבד עסקאות נוספות לכל בלוק. הגדלת גודל החסימה פירושה ש- Bitcoin Cash יכול לטפל בעסקאות נוספות בשנייה (TPS) תוך שמירה על העמלות נמוכות, טיפול בבעיית עיכובי התשלום והעמלות גבוהות עבור משתמשי רשת הביטקוין (BTC). Bitcoin Cash ABC, המשתמשת ב- Bitcoin Cash המקורי כלקוח, מכילה מספר שינויים בביטקוין, כגון ניתוב הזמנת עסקאות קנונית (CTOR), המשחזר עסקאות בבלוקים בסדר מסוים.

מספר העסקאות הממוצע לחסימה היה בין 1,000 ל -1,500 בזמן הכנסת Bitcoin Cash

Bitcoin Cash יגדיל את גודל הבלוקים לעיבוד עסקאות רבות יותר, ובכך ישפר את יכולת ההרחבה. מספר העסקאות בבלוקצ'יין המזומנים של ביטקוין עלה ליותר מ -25,000 כל בלוק במהלך מבחן מאמץ בספטמבר 2018.

בשנת 2017 קבוצה של משתמשי ביטקוין רצתה לשפר את יכולתו של ביטקוין לעבד עסקאות ולבצע אותו קל יותר להשתמש בו למטרתו המקורית כמערכת כסף אלקטרונית עמית לעמית

מחזיקי פרויקט הביטקוין הפכו למחזיקי Bitcoin Cash בזמן הפיצול (בלוק 478558), מטבע קריפטוגרפי חדש שהתומכים רואים בו המשך לגיטימי לפרויקט הביטקוין כמזומן אלקטרוני עמית לעמית. כאשר התשלומים מתבצעים באמצעות האינטרנט באינטרנט, אנשים קונים ומחזיקים מטבעות בתקווה שהם יעלו בערך לאורך זמן, בדומה לאנשים שמחזיקים בזהב.

בעוד תומכי הביטקוין רצו לשמור על הבלוקים קטנים

כדי שהצמתים יוכלו לעבוד עם פחות משאבים, תומכי המזומנים של הביטקוין מצאו שזה מקובל לקבל גודל בלוק גדול יותר לצמתים המופעלים על ידי אוניברסיטאות, חברות פרטיות ועמותות. הצורך לקחת בחשבון את מספר העסקאות ההולך וגדל בשנייה סייע לשכנע את הקהילה ליצור מזלג קשה להגדלת מגבלת הגודל של הבלוקים. בשנת 2018, מפתחת ליבות הביטקוין, קורי פילדס, גילתה פגם בתוכנת Bitcoin ABC שאיפשר לתוקפים ליצור בלוקים שיכולים לפצל את השרשרת.

המחנה האחרון נתמך על ידי קרייג רייט וקלווין איירס

שהציעו גרסת תוכנה מתחרה בשם Bitcoin Satoshi Vision שתגביל את גודל הבלוק ל- 128MB. Bitcoin Cash (BCH) מפרסם כי מגבלות גודל בלוקים גבוהות יותר יובילו למהירויות עסקאות גבוהות יותר ולעלויות נמוכות יותר בהשוואה ל- BTC, אך ל- BTC יש טיעונים לגבי הרכב ה- BCH. אם המחיר של מזומנים ביטקוין בשוק יעלה, כורים נוספים יתמרצו להציג יותר שיעורי חשיש, מה שיגביר את "התחרות של הכורים לייצר בלוקים לפני שהם מתווספים לרשת.

קבוצה של חוקרים הראתה ביוני 2019 כי Bitcoin DaaS לא יכול היה ליצור בלוקים חדשים במהירות קבועה מכיוון שאספקת החשיש הייתה אלסטית מדי

Bitcoin Cash תיקן את אותו אלגוריתם לקושי כרייה המכונה התאמת קשיי חירום (EDA) – המתאים את הקושי של בלוק 2016 כל שבועיים. כדי להקל על הכורים ליצור את מטבע הקריפטו. כל המטבעות הקריפטוגרפיים, למעט מטבעות הביטקוין והבלוקצ'יין, נעו מסונכרנים זה עם זה והתנסו בהתפרצויות בזמנים דומים. שוק, ומשקיעים רבים מתחילים להבחין בכך. אולם רוב הבנקים והמוסדות הפיננסיים מסקרנים ומבקשים להעריך ולפקח על ביטקוין קאש ושאר הגונים. גייסה מטבעות קריפטוגרפיים ליצירת מערכת תשלומים המציעה את אותן הטבות כמו זמני עיבוד מהירים יותר ודמי עסקה נמוכים יותר. ביטקוין קאש, בדומה לביטקוין, משתמש ברשת של עמית-לעמית של צמתים ממוחשבים שהופעלו לפעוליים בכדי לסייע לכורים לאמת עסקאות ולהרוויח פרסים באמצעות קונצנזוס Proof of Work (PoW) כדי לזכות באסימונים חדשים עם מגבלת אספקה של 21 מיליון.

זה נותן להם את היכולת לייצר בלוקים עסקיים חדשים. הוצעה שיטה נוספת לאחסון מידע על כל בלוק עסקאות, כאשר המידע מאוחסן בקבצים נפרדים בתוך כל בלוק. זה יאפשר לכל בלוק שיהיו בו יותר עסקאות, מה שיצמצם את זמן העיבוד.

פורקינג לוקח את הקוד הראשי של מטבע קריפטוגרפי קיים כגון ביטקוין ומוסיף או משנה אותו כך שהוא הופך לישות נפרדת

ארנקי חומרה מאבטחים את המפתחות הפרטיים שלך ושומרים את הביטקוינים שלך בהתקן חיצוני במקום במחשב האישי שלך, כך שאתה לא צריך לדאוג שהמחשב שלך נגוע בתוכנות זדוניות. בנק עשוי להחליט לחסום את העסקאות שלך, לגבות ממך עמלה או לסגור את חשבונך ללא התראה מוקדמת.