פוסטים נוספים:

מכירת ביטקוין

בבורסות קריפטוגרפיים נחשבות ישנן כמה פלטפורמות ומוצרים מיוחדים המאפשרים, כך או אחרת, להחליף ביטקוין מול מזומנים או להיפך בין הצדדים. לאחר יצירת חשבון, משתמשים יכולים לבקש לקנות או למכור ביטקוין, כולל פרטים אודות אמצעי התשלום והמחיר.

אם אתה מוכן למכור ביטקוין

תוכל לעשות זאת במגוון דרכים, כולל החלפות מטבעות מקוונות באינטרנט, אתרי עסקאות עמית לעמית (P2P) וכספומטים ביטקוין. אתה יכול גם להחליף את הקריפטו החדש שלך עבור רבים מהמוצרים והשירותים שאנו מציעים בפלטפורמה. לאחר שבחרת בבורסה ואפשרויות תשלום נלוות, תוכל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטו אחרים.

לפני שתוכל לקבל חשבון בבורסה

עליך להיות מסוגל לרכוש ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים, אך ישנם צעדים אחרים שכדאי לך לקחת בחשבון לביטחון רב יותר. לפני שאתה קונה ביטקוין, אתה צריך ארנק דיגיטלי, מסמכי זיהוי אישיים, חיבור אינטרנט מאובטח, מטבע קריפטוגרפי ואמצעי תשלום כלשהו. ארנק ביטקוין או cryptocurrency הם מקום לאחסן נכסים דיגיטליים.

כאשר אתה קונה או מוכר מטבעות קריפטוגרפיים

אנו חושפים את שער החליפין והעמלות שתחויב עבור כל עסקה. המכירה האישית של ביטקוין דורשת ממך להבין כיצד פועלת שליחת ביטקוין, על איזו פלטפורמת ארנק קריפטו אתה מחזיק את כספך (למשל, כיצד אתה מחזיק את כספך בבורסה). כל דמי ההעברה הכרוכים בהעברת הביטקוין משולמים על ידי הקונה.

USM תמכור ותעביר ביטקוין בבלוק יחיד לכתובת ביטקוין אחת. קונים יוכלו לקבוע את גובה העמלות עבור העברת ביטקוין. USM אינה מעבירה ביטקוין עד שהיא מאשרת את קבלת מחיר הרכישה מהקונה.

תהליך העברת הביטקוין מתחיל לאחר קבלת כספי הרכישה ובזמן שבחר הזוכה. העברת ביטקוין מתבצעת ברגע שה- USMS מאשר את קבלת סכום הרכישה.

על המציעים להגיש שלושה טפסי הרשמה נפרדים עם פיקדון כולל של $ 600,000 ($ 200,000 לכל רישום) ולהשתמש בכל שלוש הטפסים עם מחיר הצעת מחיר נפרד לביטקוין

אתה יכול להזין סכומי מטבע כגון USD או EUR כדי לראות סכומי ביטקוין. מציעים שיגישו לפחות טופס רישום אחד עם הפקדה של $ 200,000 וישתמשו בטופס הצעה יציעו על שני (2) בלוקים ברציפות ויכולים להציע עד שלושה בלוקים באותו מחיר (סדרה A, סדרה A וסדרה A) ).

חשבון חילופי מטבעות הוא מסמך זיהוי אישי המאפשר לך להכיר את פלטפורמת הלקוחות שלך (KYC), חיבור מאובטח לאינטרנט ואמצעי תשלום.

על ידי קישור חשבון בנק עם הארנק שלך אתה יכול לקנות או למכור ביטקוין על ידי הפקדתו בחשבון בנק

הדרך הנפוצה ביותר להחליף ביטקוין במזומן היא משיכת מזומנים מחשבון בנק באמצעות העברה בנקאית, העברת סליקה אוטומטית (ACH), או על ידי מכירת ה- BTC שלך בבורסת מטבעות קריפטוגרפיים. דרך אחת לעקיפת הבעיה היא למכור את ה- BTC שלך באמצעות שירות החלפת מטבעות קריפטוגרפיים ולהוציא אותו על אחד מכרטיסי התשלום הממוקדים בקריפטה רבים בשוק.

Coinbase

היא בורסת הקריפטו הגדולה בעולם עם למעלה מ -3.5 מיליון משתמשים ב -32 מדינות. Coinmama משיגה זאת על ידי פישוט הכל על ידי שירות מעל 2,900,000 משתמשים ב -188 מדינות ברחבי העולם, מתן דרך מהירה לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי או חיוב מחשבון הבנק שלך ולרכוש מטבעות קריפטוגרפיים נוספים כגון ETH, XRP, LTC ועוד. מכיוון שהם מציעים דרך קלה ומהירה למכור ביטקוין ולהעביר את הכסף ישירות לחשבונות הבנק שלך.

Coinbase מאפשר לך לקנות

לאחסן ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים כגון Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin ורבים אחרים באמצעות האפליקציה והפלטפורמה הפשוטה והנוחה שלה. מכירת ביטקוין בדולרים ושמירה על אבטחת הנתונים שלך נושא אבטחת הנתונים יכול להיות כואב עבור משתמשים המודאגים מהאבטחה ומפקידים את הנתונים שלהם לשירותים מקוונים. עם Cex.io תוכל ללמוד כיצד למכור ביטקוין ולמשוך את כספך מבלי להפסיד אגורה מהכרטיס או מחשבון הבנק שלך.

כל ההערות יוגש לציבור יהיה זמין לציבור ויהיה זמין במלואו בהעתק. אין דרך למנוע מאף אחד לגשת לאתר זה באמצעות ה- Privacy Pass בעתיד. כל העסקאות המתבצעות באתר שלנו מבוצעות על ידי בעלי חשבונות.

קבוצת מגנום נדל"ן נמצאת בתהליך מכירת הנכס המכונה CODA לשותפות בין מתווך מרידיאן השקעות למכירה לבין BitPay, שירות תשלומים באמצעות קריפטו. עד 2022, שאול מצפה שחמישה עד עשרה אחוזים מעסקאות מגנום יהיו במטבעות קריפטוגרפיים.

כשקניתי ביטקוין ב- Coinbase, זה העסיק אותי למשך 12 יום. ואז נאמר לי שהחשבון שלי כברירת מחדל על ידי מחלקת שירותי הלקוחות של האתרים. הוא עושה זאת עם החשבון שלי בכל פעם שאני רוצה לקנות קריפטו.