פוסטים נוספים:

שער איתריום

אם אתה סוחר קריפטו מתקדם, עליך לוודא שהבורסה המועדפת עליך מציעה סוגי מסחר ומגבלות למניעת החלקות וקביעת המחירים והמרווחים הקשים שאתה רוצה. לכל חילופי קריפטו יש עמלות מסחר שונות, יצרני שוק וסוחרי שוק. זכור כי סוגי הסחר הכרוכים באחרונה עדיין מתפתחים בארה"ב וכי הצעות החליפין השונות ישתנו עם הזמן.

Gate.io מציעה מוצרים פיננסיים שונים

כגון פדיונות קבועים והסדרים גמישים לסוחרים להרוויח ריבית על נכסי המטבעות שלהם באמצעות מסחר בבורסה למסחר. בורסות ספוט, עסקאות מרווח וסגירת חוזים פתוחים למטבעות קריפטוגרפיים בולטים ופופולריים. Gate.io הוא מרוויח HODL, אנו מעבירים כספים בין בורסות למסחר ומרוויחים קריפטו כחלופה בסיכון נמוך למסחר בנכסים דיגיטליים.

Gate.io יכולה לספק למשתמשיה מידע מפורט אודות שוק המטבעות הקריפטוגרפיים על ידי הצעת משקיעי מטבעות פלטפורמה למסחר במטבעות דיגיטליים

הוא מאפשר לך לצפות במחירים שונים עבור מגוון רחב של מטבעות מדור קודם וזוגות של ארבעת המטבעות העיקריים: Bitcoin, Ethereum, USDT ו- Qtum. היא גם התרחבה מעבר להנפקת הליבה שלה והציעה אופציות EFT, נגזרים ושווקים עתידיים למשקיעים לרכוש ולמכור קריפטו למסחר במרווח.

נוסדה בשנת 2013

Gate.io היא אחת מעשרת הבורסות המבוססות ביותר בעולם. היא מספקת כמעט 100 סוגי שירותי מסחר והשקעות לנכסים דיגיטליים מסוימים למיליוני משתמשים ביותר מ -130 מדינות. היא תופסת מיקום נישה בשוק הקריפטו ופועלת כבורסת קריפטו עם שפע של פונקציונליות מסחר מתקדמת כמו הלוואות מרווח והלוואות מכיוון שהיא אינה משתלבת בכספי פיאט ואינה מטילה דרישות אימות קפדניות על משתמשיה.

כתובת מבוססת מזוהה כפלטפורמה כזו להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים. אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים הרשומים ב- Gate.io באמצעות הפקדות במטבעות קריפטוגרפיים המוחזקים בארנק Exchange.OS Exchange.

כשאתה סוחר בבורסת המטבעות של cryptocurrency.Goys

חלון הזנת ההזמנה הוא ברירת מחדל ונראה דומה לבורסות קריפטו אחרות. בדף שוק, עבור משמאל לדף ובחר את המטבע או צמד השוק שברצונך להחליף. לאחר לחיצה על הקישור, תנותב לאתר של פלטפורמות ההחלפה.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי לרכוש Ethereum ב- Gate.io הוא ליצור חשבון. חשוב לאבטח את חשבונך לפני השימוש בבורסה. אם אתה משתמש עם כתובת מטמאסקה, השתמש בשיטת ETH RequestAccounts של ממשק ה- Ethereum Provider.

ישנם כלים אחרים הזמינים למשתמשים שרוצים לצאת ממסחר ניצול. התחבר לארנק, הזן כתובת וראה אילו הפתעות לא נעימות יש במסחר עם Ethereum.

לפני שאתה עובר לבורסה של מטבעות קריפטוגרפיים, עליך להסתכל על דמי המשיכה. משיכות מטבעות קריפטוגרפיים והחלפת ניירות ערך כרוכות בעמלות רשת סטנדרטיות של בלוקצ'יין, שהן בלתי נמנעות וצריכות להתאים אותן לתנאי השוק.

אם אתה מסכים להשתמש במטבע קריפטוגרפי למטבע אחד בלבד

זה כנראה המטבע היחיד שאתה רוצה. אבל אם אתה אויב קריפטו, אתה רוצה גישה ליותר מ- 600+ הזמינים ב- Gate.io. כל מטבע קריפטוגרפי חייב למצוא בורסה המאפשרת לה לרכוש אותה במטבע פיאט ולהעביר אותה לרכישת Gate.IO.

עסקאות מטבעות קריפטו הופכות להיות מה שנקרא blockchain באינטרנט, מערכת שניתן לבדוק אם יש היסטוריה של אי וודאות. כדי להגיש עסקה לבלוקצ'יין Ethereum, כלולה עמלה כדי לתמרץ את הכללתה בבלוק.

סוחרים ימצאו פירוט ויזואליזציה מפורטת של היסטוריית הזמנת המסחר שלהם בדף היסטוריית המסחר הממוקם משמאל לדף הארנק, כמו גם באפשרויות אחרות של Gate.io. מוצגים מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל (משמאל לימין) ביטקוין, XRP ו- Ethereum.

האיש הכספי ביקש מ- Gate.io לקבל הערות נוספות בנושא

אך הרשת לא הגיבה בזמן הפרסום. התרומה של 25 מיליון דולר בקריפטו הסתכמה ב -5.6 מיליון דולר ב- XRP, השקולה ל -2.5 מיליון דולר בהתחשב בתנודות בשוק. בורסת הקריפטו האמריקאית Coinbase פרסמה דו"ח שדיבר על 460 אלף דולר.

הנוהג הנוסף בקשר ל- MEV הוא העובדה שהבלוקים של שרשרת האת'ריום אינם תמיד במלוא הקיבולת. כתוצאה מכך, מחירי הדלק לכורים ולרשת את'רום עצמה שונים.

המכונה הווירטואלית של Ethereum תשמש בחודשים הקרובים בשיתוף עם Wax Labs ו -100 מיליון דולר בכספי ווקס בבלוקצ'יין הווקס

כדי לאפשר חוזים חכמים מ- Ethereum לפעול על Wax. גשר האת'ריום, הנמצא כיום במדינת אלפא, יהיה נגיש באמצעות ארנק הווקס של ווקס, ויאפשר ליותר משישה מיליון משתמשים שלו להעביר קרוספטו בין שני הרשתות, כולל אסימוני ERC20 כגון ETH, BUSD, USDT ו- DAI.

Ethereum, המטבע המטבע השני בגודלו, זינק לראשונה ביום שלישי מעל 3,000 $, לאחר עלייה של יותר מ -1,500 % בשנה שעברה. לדברי נייג'ל גרין, המנכ"ל והמייסד של קבוצת דברה, מחיר את'ריום עשוי להגיע ל -5,000 דולר בשבעת הימים הקרובים.

החוזים עתידיים על המניות יורדים כאשר מניות חברות הטכנולוגיה כמו CVS

פייזר, ביל רווח דיווחי דופונט ומלינדה גייטס גירושין Ethereum נכנסות ללחץ. את'ריום, המטבע המטבע השני בגודלו, הגיע לשיא ביום שלישי, וערער את הדומיננטיות של הביטקוין בכל שוק המטבעות.