פוסטים נוספים:

3 דברים שחשוב לדעת על אתריום

3 דברים שחשוב לדעת על אתריום

אתריום הוא מטבע קריפטוגרפי שהיה זמן מה בשפל. בחלק הבא של סדרה זו, ניכנס לפרטים אודות אתריום מכיוון שהוא באמת טכנולוגיית הליבה של AUR.

1. היסטוריה של אתריום

עד כה ראינו את ATHERIUM

וכיצד הערך שלו חווה כיום עליית ערך קיצונית, בגלל אימוץ עצום בקרב עולם הקריפטו. עם זאת, למרות שאנו מתמקדים בעלייתו, חשוב להבין את ההיסטוריה והערך של אתריום. למרות שהוא עדיין במצב בטא, באתר הרשמי של אתריום יש הרבה מידע שימושי למחזיקי ה- AUR שלהם ולקהילת AUR;

בשנת 2014

Ethereum שוחרר זה עתה, רעיון נולד על ידי חובב קריפטוגרפי אחר בשם ויטליק בוטרין. ויטליק דמיין לראשונה את הרעיון של בלוקצ'יין שיפעל בחלק העליון של רשת Ethereum. אולם בזמנו הוא לא ידע כיצד להביא את הרעיון לידי המשתמשים. הוא אפילו נאלץ לפתח מטבע קריפטוגרפי לבדיקה, שהוא חוזה חכם ברשת Ethereum בשם Ethereum Virtual Machine Solidity testnet (https://ethereum.github.io/solidity/). בשלב זה, אתריום התפתח כדי למלא את החלל הזה. למעשה, אתריום למעשה בנה בלוקצ'יין חדש לגמרי התואם לרשת Ethereum ויש לו גם תמיכה בשימוש בחוזים חכמים.

"אתריום הוא" הרוצח את'ריום "-המטבע המיועד לאימוץ המוני; אתריום בנוי על גבי Ethereum ומשתמש במערכת חדשנית של Proof-of-Stake ובשכבת אחסון ועסקאות משוכללת

"Aether", על מנת להבטיח מדרגיות גבוהה, גמישות ואבטחה ", נכתב באתר הרשמי. .

2. אתריום

אתריום לוקח את הרעיון של בלוקצ'יין, ומשנה אותו למשהו יותר מסתם בלוקצ'יין. הם מספקים חוזים חכמים על פלטפורמת בלוקצ'יין ויש להם יכולת אינטראקציה עם נכסים חיצוניים, למשל:

א) היכולת לבצע תשלומים באתריום על ידי המרת מטבעות באמצעות ה- AUR (AUR הוא כרגע המטבע הנתמך היחיד) ,

ב) חוזים חכמים הנתמכים על ידי נכסים, כלומר אתה לא צריך לבזבז משאבים כדי ליצור חוזים חכמים שבהם אין עמלה,

ג) נכסים מסומנים כמו אגרות חוב, מניות וכו '- — ד) ERC-721 אסימונים

ה) ועוד הרבה …

האתר אומר:

… בבסיסו

אתריום היא גישה חדשנית לבניית נקודה נוספת -פלטפורמת חוזה חכם לדור. פרוטוקול פתוח המשלב את מיטב הרשתות הציבוריות והפרטיות, לרשת אתריום יש את המהירות והקנה של ETH, אבטחת רשת פרטית ואת הפרטיות והתכונות של ZIL, blockchain ציבורי-פרטי. עם אתריום, אנו מספקים את מה שהבטחנו בעיתון הלבן שלנו – בלוקצ'יין היברידי שנועד לפתור את הנושאים העיקריים של טכנולוגיית הבלוקצ'יין של היום.

אז איך האתריום עובד? אתר Atherium מספק תובנה רבה בטכנולוגיה שלהם

הם מסבירים שבקיצור, מה שהופך אתריום לשונה ממטבעות קריפטוגרפיים אחרים, הוא העובדה שיש להם יישום מאוד ספציפי של השימוש בבלוקצ'יין. הם מטבע קריפטוגרפי היברידי, כמו Zilliqa או Cardano, כלומר יש להם גם משהו ציבורי באופיו שנקרא צומת המדינה, ומשהו שהוא פרטי בטבע שנקרא הצומת הווירטואלי.

צומת המדינה מפעיל בלוקצ'יין ציבורי, Aeth.io, והצומת הווירטואלי מפעיל בלוקצ'יין פרטי-הצומת הווירטואלית של Aeth. בלוקצ'יין Aether היא המכונה הווירטואלית שפועלת על גבי Aeth.

צומת Aeth-VR הוא צומת וירטואלי עם בלוקצ'יין בשם Aether. ה