פוסטים נוספים:

6 טיפים לבחירת מניות להשקעה

מסכי מניות מאפשרים לך לקבל מאות מניות המבוססות על פרמטרים מסוימים שתוכל להגדיר, כגון שווי שוק, מחיר מניה, מגזר, יחס מחיר-רווח (P / E) ועוד. מניות הן אופציה טובה אם אתה רוצה להשקיע בחברה מסוימת. למרות שזה עשוי להיראות כמו עסקה פשוטה לרכישת מניה בחברה, אתה עדיין רוצה לוודא שאתה עושה את המחקר שלך לפני שאתה משקיע.

שאל את עצמך אם אתה מעוניין להשקיע בחברה מסוימת לפני הוספת מניות החברה לתיק ההשקעות שלך

משקיעים חדשים עשויים להתעניין ברכישת מניות חברה, אך יתכן שהם אינם בטוחים כי מדובר בהשקעה טובה לתיק שלהם. גורמים אלה יעזרו לכם לזהות מועמדים טובים יותר ולנפות את אלה שאינם מתאימים לכם, במיוחד אם אתם מתכננים להחזיק את המניה לפי שוויה.

קרנות אינדקס משקיעות במניות ובאגרות חוב של חברות שונות הרשומות במדד ספציפי

לדוגמה, השקעה במניות קטנות, בינוניות וגדולות היא הזדמנות להשקיע בחברות בגדלים שונים עם שווי שוק שונה ורמות סיכון שונות. קרנות נסחרות (ETF) הן סוג של מוצר השקעה הנסחר בבורסה הרשומה ב- SEC ומאפשר למשקיעים לקנות ולמכור השקעות בניירות ערך או אגרות חוב, נכסים הנסחרים בבורסה בארה"ב.

משקיעים יכולים לרכוש מניות בקרן נאמנות אחת

כדי לרכוש את כל המניות בתיק שלה. כדי להחליט כמה מניות לרכוש, עליך להחליט כמה כסף להשקיע במניות שמעניינות אותך. אם אתה משקיע כמות קטנה של כסף, אתה מתחיל לגוון את תיק ההשקעות שלך על ידי רכישת כמה מניות ממניות שונות.

אם אתה רוצה להחנות כסף בשוק

השקיע במניות בעלות דיבידנדים גבוהים. טיפים ושיעורים אלה יעזרו לך להפוך למשקיע מושכל ובטוח יותר שיודע מה לדאוג לו כאשר פונה למחקר שוקי מניות כדי לרכוש את המניות הטובות ביותר. משקיעים שמוכנים להשקיע כמה שעות על כמות מניות כל חודש יכולים ליישם עקרונות שכל ישר וגישה עקבית לזיהוי חברות איכותיות ומניות רגילות הנמכרות במחירים סבירים.

אם יש לך חשבון תיווך ויודע את היסודות של רכישת ומכירת מניות

תוכל להמשיך להוסיף כסף לחשבון שלך ולהשקיע במניות שאתה רוצה להחזיק בשנים הבאות. תוכל לבצע את השלבים הבאים לרכישת קרנות נאמנות או מניות בודדות בכל עת, אך תרצה לסקור את תיק ההשקעות שלך מספר פעמים בשנה כדי לוודא שהוא תואם את יעדי ההשקעה שלך. מניות הן השקעה טובה למשקיעים לטווח ארוך בתקופות של תנודתיות בשוק, אך ירידת שוק יכולה להיות פירוש לכך שמכירות רבות נמכרות.

אחת הדרכים הטובות ביותר למתחילים להשקיע בבורסה

היא הכנסת כסף לחשבון מקוון, ולאחר מכן ניתן לרכוש מניות באמצעות קרן מניות. חברות כמו Masterworks נותנות לך את האפשרות להשקיע ישירות בשוק. אתה יכול להשתמש עד $ 1,000 לרכישת מספר מסוים של מניות ABC או חברה אחרת, והמחיר הבסיסי ישתנה עם פתיחת השוק.

קרנות מניות הן דרך פשוטה ובעלות נמוכה עבור טירונים להשקעה בבורסה וזמינות באמצעות 401 (k)

IRA או חשבון התיווך החייב במס. לביצוע הזמנת מניות, עבור אל החלק הרלוונטי של פלטפורמת התיווך שלך והזן את המידע הנדרש: התיווך שלך ישאל את החברה או את שם הבורסה לכרטיס אשר ברצונך לרכוש או למכור מניות, סכום הדולר וכמה מניות אתה רוצה למכור או לקנות.

לדוגמה

אם מניה נסחרת במחיר של 20.50 $ למניה ואתה רוצה לקנות אותה בפחות מ -20 $, תוכל לבצע הזמנה מוגבלת. למשקיעים מומלץ יותר לקחת את נקודת המבט לטווח הארוך ולהשקיע סכום קבוע, ללא קשר למה שהשוק עושה, כפי שאומרים אנליסטים בוול סטריט, מה שאומר שאתה קונה יותר מניות כאשר מחיר המניה נמוך ופחות כשהמחיר גבוה .

היחס בו השוק משתמש כדי לקבוע עד כמה המניה היא קניה הוא יחס המחיר-רווח (P / E). עלייה ברווחים היא סימן טוב, אך עדיין עליך להסתכל על ערך המניה בכדי להחליט האם כדאי להשקיע.

משקיעים רבים אינם מצליחים לעמוד בציפיות השוק של חברה מסוימת הבונה את מחיר המניה

אך לא מספיק להשקיע בחברה עם צמיחה ממוצעת. השורה התחתונה לטווח הארוך של החברה קובעת את שווי המניות, כך שחברה חייבת להיות בעלת בסיס איתן שיכול לעמוד במעט תקשות. אם אתם מחפשים צמיחת רווח, על החברה למכור את המניה ולסקור את רווח הנקי שלה מעת לעת.

מנסה לנחש את כיוון שוקי המניות-האם להשקיע במניה כאשר מחיר המניה נמוך

ולאחר מכן למכור כאשר מחיר המניה גבוה-לעולם לא עובד. סבלנות נובעת מלצפות בחברות "במחירי המניות ולתת לתזה שלך להשקעה. אם אתה מגלה שחברה נמצאת בשלב קשה ומתקשה בתקופות אחרות בהן השוק מתקשה, זוהי אפשרות מצוינת להשקיע במניות של אותה חברה.